Kadir Doğulu Pis Yedili Kadrosundan Ayrıldı

Show Tv’nin başarılı dizisi Pis Yedilide Bayrampaşa karekterini canladıran Kadir Doğulu dizinin sezon finalini beklemeden diziden ayrıldığı belirtildi. Kadir Doğulu’nun yapım şirketine haber vermeden diziyi terk etmesi üzerine yapımcı firma Tükenmez Kalem bir açıklama yaptı.

Yapımı ve yayını devam eden Pis Yedili dizisiyle anlaşması olduğu halde teamüllere aykırı davranarak yılbaşından bu yana başka yapım şirketleri ile görüştüğü öğrenilen Abdülkadir Doğulu, kısa bir süre önce yapım şirketine giderek ayrılmak istediğini belirtmiş, oyuncuya yapılan tüm ısrarlar ve ikna çalışmaları başarılı olmamış ve herhangi bir neden göstermeden 70 ve 71. bölüm çekimlerine çağırılmasına rağmen gelmemiştir.

Pis Yedili dizisinin yaratıcısı Gani Müjde de Kadir Doğulu’nun diziyi terketmesinin ardından bir açıklama yaparak ;

“Masalımızın çok kahramanı var. Zaten reytingler de dizinin çok etkilenmediğini gösteriyor ama yine de çok üzüldüm Kadir’in gidişine. Bu dizi onun çıkışının dizisiydi. Daha vefalı davranmasını beklerdim. Üstelik dizi kahramanları sadece yapımcılarına veya diğer ekip arkadaşlarına karşı değil onu seven milyonlara karşı da sorumludurlar. Böyle çekip giderek en çok hayranlarını üzdüğünün farkındadır umarım. Çünkü Kadir sorumluluğunu bilen bir çocuktur. Yanlış yönlendirildiğini düşünüyoruz. Dönerse, kapımız kendisine her daim açıktır” dedi.

Yorum Yaz