Justice League (Adalet Takımı) Filminden İlk Resimler

Justice League

Marvel‘in kendi sinematik evrenini oluşturmasının ardından DC‘nin haklarını elinde bulunduran Warner Bros‘da bir süperkahramanlar geçidi için çalışmalara hız vermişti.

En son Batman v Supermen: Adaletin Şafağı filmiyle yeni Justice League‘nun da sinyalini veren şirket filmden de ilk resimleri paylaştı. Paylaşılan resimlerde Justice League (Adalet Takımı) ‘den siyah ve beyaz olmaz iki adet logo ve biraz modifikasyona uğramış Batmobile’i görüyoruz.

justice league

Filmde Supermen’in fedakarlıklarını gören Batman’in insanlığa duyduğu inanç bir kez yeşermiştir. Batman yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın geleceği için yeni savaşlara hazırdır fakat bu sefer karşılarına çıkan tehdit çok büyüktür ve bir an önce süper güçlü bir takım toplamak zorunda kalmışlardır.

Zack Snyder‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Henry Calill (Superman), Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Mamoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ray Fisher (Cyboeg), Amber Heard (Kraliçe Mera), J.K. Simmons (James Gordon) ve Jeremmy Irons (Alfred) yeralıyor.  Justice League: Part 1 17 Kasım 2017’de gösterime girecek.

justice league batmobil

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Film Fragmanı

Yorum Yaz