Justice League (Adalet Takımı) Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Adalet Takımı

Warner Bros Stüdyoları ve DC kendi çizgi roman kahramanlarını Marvel‘in sinema evreni gibi DC sinematik evreninde (DC Cinematic Universe) buluşturmak için çalışmalara başlamıştı. Fakat Marvel‘in Demir Adam, Thor ve Hulk gibi diğer çizgi roman kahramanları DC‘nin kahramanlarına göre daha popüler ve bu filmler solo filmlerle bile belli kitleyi sinemaya çekebilirler. Bu yüzden DC kahramanlarına solo filmler yapıp daha sonra onları tek bir filmde (Justice League) birleştirmek yerine en önemli iki kahramanı olan Superman ve Batman’i kendi evrenine giriş filminde kullandı. DC büyük ihtimalle karakterleri Justice League tanıtıp daha sonra solo filmlerini ekrana getirecektir. Ki wonder woman’ın solo filmide önümüzde ki sene beyazperde de olacak.

Justice League‘in ilk filmi karakterleri tanıtma ve DC sinematik evrenine zemin oluşturma olması sebebiyle ilk film DC’nin karanlık ortamına ters olarak daha esprili ve karanlık havanın yumuşadığı bir film olarak çıkacaktır karşımıza.

Zack Snyder‘ın yönetmenliğini üstlendiği Justice League‘in başrollerindeyse Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Henry Cavill (Clark Kent/Superman) Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Ezra Miller (Barry Allen / The Flash), Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg), Amy Adams (Lois La) ve Jesse Eisenberg (Lex Luthor) yer alıyor. Justice League: Bölüm 1 17 Kasım 2017’de gösterime girecek.

Yorum Yaz