Jumanji Yeniden Çekilecek!

Jumanji

Chris Van Allsburg’un 1981 yılında popüler olan kitabı Jumanji 1995 yılında beyazperdeye uyarlanmış ve 65 milyon dolarlık bütçesine rağmen 262 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başarmıştı. Filmin yönetmenliğini Joe Johnston üstlenirken başrollerde Robin Williams, Kirsten Dunst, David Alan Grier ve Bonnie Hunt gibi oyuncular rol almışlardı.

Sihirli bir oyun üzerine kurulu filmde oyunun içinde 12 yaşındaki bir çocuk mahsur kalmıştır. Ve oyundan kurtulmak için oyunu bu macera dolu ve aynı zamanda tehlikeli oynamaları gereken kahramanlarımızın attıkları zarda ki sayıya göre yeni canlılar ortaya çıkmaktadır.

Sony Pictures gösterildiği dönemde büyük bir popülarite elde eden filmin remakesi için şimdiden kolları sıvamış durumda. Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner senaryosunu yazacağı filmin yönetmen koltuğunda oturacak isimse Jake Kasdan olacak. Şuan için filmin başrol oyuncuları bile olmamışken yapımcı şirket Sony Pictures filmin çekimlerinin kısa sürede bitirilmesini istiyor. Bakalım remakesi ile beyazperdeye dönecek olan Jumanji yeni yüzlerle beklediği başarıyı yakalayabilecek mi?

Jumanji (1995) Film Fragmanı

Yorum Yaz