John Wick 2 Geliyor!

john wick 2

Başrolünü Keanu Reeves’in oynadığı ve 2014’ün en başarılı aksiyon filmlerinden biri olan John Wick beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor.

İlk filmin de yönetmenliğini üstlenen Chad Stahelski  ve senarist Derek Kolstad ikinci film için bir araya geldi ve suikastcimiz John Wick’in dünyasında Hotel Continental ve yeraltını daha fazla keşfetmek için yeni bir maceraya atılacak.

İlk filmde intikamın başlangıç noktası kendisine ölen eşinden hatıra kalan köpeğin araba hırsızları tarafından öldürülmesiydi. Peki tekrar eski günlerine dönen John Wick’in yeni macerası ikinci filme nasıl bağlanacak ve nasıl bir konuya sahip olacak. Bunu henüz bilmiyoruz ama önümüzde ki aylarda filmin içeriği tam olarak belli olacaktır.

Sınırlı haberlere dayanarak ilk filmin başrolü Keanu Reeves’in tekrar beyazperde de Hitmanvari bir suikastci olan John Wick olarak izleyeceğimiz kesinleşti diyebiliriz ama henüz filmin vizyon tarihi hakkında da bir açıklama yapılmadı. Tahminimiz filmin en erken 2016 kış aylarında gösterime girebileceği yönünde.

John Wick Film İncelemesi için tıklayın!

John Wick Türkçe Altyazılı Film Fragmanı

Yorum Yaz