İstila Yeniden Başladı.Kurtuluş Günü 2’den İlk Fragman Geldi

Kurtuluş Günü Yakın Tehdit

Dünyamızın uzaylı güçler tarafından istilasına bir çok filmde şahit olduk. Bu filmlerden biri olan 1996 yapımı Kurtuluş Günü (Indepence Day) gösterime girdikten 20 yıl sonra tekrar beyazperdeye Kurtuluş Günü: Yakın Tehdit ismiyle  dönmeye hazırlanıyor.

İlk filmin yönetmeni Roland Emmerich‘in yönetmen koltuğunda yer aldığı Kurtuluş Günü: Yakın Tehdit (Indepence Day) filminde ilk filmde Captain Steven Hiller karakteriyle boy gösteren Will Smith ikinci filmde yer almazken Bill Pullman, Jeff Goldblm, Vivica A.Fox ve Brent Spiner gibi isimler ikinci filmde yer alıyor. Ayrıca Jessie Usher, Maika Monroe ve Liam Hemsworth gibi isimlerde ikinci filmin kadrosuna dahil oldular.

1996 yılında uzaylılar tarafından saldırıya uğrayan insanlık savaşın ardından dünyada kalan uzaylı teknolojilerinin kurtarılan kısmıyla dünyayı koruyacak bir savunma programı üretmişlerdir. Ancak geçen yılların ardından uzaylılar daha üstün bir teknoloji ve eşi benzeri görülmeyen kuvvetleriyle yeniden dünyayı işgal etmeye çalışacaktır. Dünya’yı kurtarmak ise bir avuç cesur erkek ve kadına bağlıdır.

Yorum Yaz