İntihar Timi (Suicide Squad) Türkçe Film Fragmanı Yayınlandı

intihar timi
David Ayer‘ın yönetmenliğini üstlendiği başrollerinde Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman ve Viola Davis‘in yeraldığı DC Comics’in efsanevi çizgi romanından uyarlanan İntihar Timi (Suicide Squad) filminden ilk Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

“Kötü olmak iyi hissettirir…” sloganıyla beyazperde de görücüye çıkacak filmde ; Dünyanın en tehlikeli takımını oluşturmak için, hepsi hapiste olan süper güçlü kötü adamları biraraya getirilir.Devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donatılır ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönderilir. Peki bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır?

Filmde bir çok fiyakalı kötüyü bir arada görme şansımız olacak. Will Smith Deadshoot’u, Joel Kinnaman Rick Flagg’ı,Margot Robbie Harley Quinn ‘i, Jai Courtney Captain Boomerang’i, Cara Delevingne Enchantress’ı, Adewale Akinnuoye-Agbaje Killer Croc’u, Adam Beach Slipknot’u canlandıracak!. Filmde dikkat çeken önemli şey ise Joker’in yeni bir imajla karşımıza çıkması olacak.

İntihar Timi (Suicide Squad) ülkemizde 12 Ağustos 2016 tarihinde gösterime girecek!

Yorum Yaz