How I Met Your Dad Dizisi Geliyor

2005 senesinde görücüye çıkan büyük beğeni toplamasının ardından bu yıl 8. sezonu ile sevenlerinin karşısına çıkan How I Met Your Mother‘ın uzun süredir How I Met Your Dad isimli bir spin-off dizisinin olacağı söyleniyordu. An itibari ile projenin gerçekleşeceği kesinleşti. How I Met Your Mother’ın yapımcıları  Carter Bays ve Craig Thomas’ın yanına yeni projede yapımcı olarak Emily Spivey de katıldı.

İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi yeni projenin merkezinde bu sefer bir kadın olacak. How I Met Your Dad de tamamen yeni bir hikaye ve oyuncularla yola çıkılacak. Dış ses bile değişmiş olarak seyircilerin beğenisine sunulacak dizi.

Dizinin yapımcıları How I Met Your Dad‘ da Maclarens barının da değişeceğini belirttiler ve karakterlerin How I Met Your Mother da tanıtılmayacağını da belirttiler. Bakalım yeni dizi de kimler çıkacak karşımıza ve sevenlerin ilk göz ağrısı How I Met Your Mother kadar sevilecek mi?

Kendi kanaatime göre yeni dizide belli dönemlerde dizinin eski karakterleri ile küçük karşılaşmalar olsa dizinin hayranları içinde güzel bir süpriz olurdu. Ama şuan için kesin proje hazırlanmadığından belki bu yolada başvurabilir yapımcılarr.

Yorum Yaz