Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Afiş Geldi

Hızlı ve Öfkeli 8
Hızlı ve Öfkeli serisinin 7. filmi box office listelerini alt üst ederek tüm zamanların en çok gişe yapan 5. filmi olmuştu. Sinema dünyasının en uzun soluklu filmlerinden biri olmayı başaran Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. devam filmiyle de beyazperde deki yerini alacağını daha önceki haberlerimiz de sizlerle paylaşmıştık.

Hızlı ve Öfkeli 8 filminin yönetmenliğini üstlenecek olan F.Gray Gary daha öncede serinin başrol oyuncusu Vin Diesel’le 2003 yapımı İntikam Ateşi (A Man Apart) filminde beraber çalışmıştı. Serinin 8. filminin henüz tam olarak nerede çekileceği belli olmasa da listenin en başında amborgoların yeni kalktığı Küba yer alıyor.

14 Nisan 2017 de gösterime girmesi planlanan Hızlı ve Öfkeli 8 filminden ilk posteri instagramda paylaşan Vin Diesel serinin hayranlarını hem sevindirdi hemde sabırsızlıklarını biraz daha arttırdı. Filmin afişinde New York şehrinin panoromik görüntüsü yer  alıyor. Bakalım yayınlanan afiş henüz çekim yeri belli olmayan film için bizlere bir ipucu mu sunuyor bekleyip göreceğiz.

Hızlı ve Öfkeli 8 Film afişi

Yorum Yaz