Hızlı ve Öfkeli 8’den Çok Özel Sahne!

Hızlı ve Öfkeli 8

2015’de gösterime giren Hızlı ve Öfkeli 7 ile gişeleri sallayan Hızlı ve Öfkeli serisinin sekicinci filminin çekimleri devam ederken  serinin dokuzuncu ve onuncu filmlerinin bile gösterim tarihleri belli oldu. Fast 9 19 Nisan 2019 ve Fast 10‘da 2 Nisan 2021’de gösterime girecek.

F. Gary Gray‘ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Elsa Pataky ve Lucas Black serinin yeni filmi için tekrar bir araya geldi. Serinin 7.ci filminin kötü kahramanı Jason Statham’ı ve Vin diesel’in yeni dostlarından biri olan Kurt Russel’ı 8. filmde tekrar göreceğiz.Seriye katılan yeni isimlerden biriyse filmin yeni kötü karakteri olarak karşımıza çıkacak Charlize Theron. Ayrıca bir diğer ünlü oyuncu Eva Mendes’i de serinin yeni filminde göreceğiz.Kadroda yer alan bu isimlerin şimdiden bir çok kişiyi heyecanlandırmaya yettiğini söylemiş olsak abartmış olmayız.

Gelelim Hızlı ve Öfkeli 8′den yayınlanan çok özel videoya. Çekimleri Küba’da başlayıp Cleveland’ta süren filmden öyle bir sahne yayınlandı ki bu sahne bile sekicinci film için beklentileri yükseltmemize yetti.

Yorum Yaz