Hızlı ve Öfkeli 7 Çekiliyor

Hızlı ve Öfkeli serilerinde Dominic Toretto karekteriyle karşımıza çıkan Vin Diesel aynı zamanda da filmin yapımcılarından biri. Resmi olmasa da dillendirilren söylenen bir söyleme göre filmin yapımcı şirketi Universal Pictures anlaştı ve serinin devamı gelecek yedinci film çekilecek şeklinde. 2013 CinemaCon Festivaline katılan Vin Diesel’de söylentileri doğruladı ve filmin önümüzde ki yaz gösterimde olacağını söyledi.

Çekilecek yedinci film için başrol oyuncularından Vin Diesel ve Paul Walker kesinken serinin eski oyuncularından kimlerin tekrar filme katılacağı ise tam olarak kesinleşmiş değil. Kesinleşen bir konu ise serinin son dört filminin yöneten Justin Lin’in yönetmen koltuğunda olmayacağı. Serinin yedinci filminin bir başka uzakdoğulu yönetmen James Wan yönetecek. Belirtelim ki Jaqmes Saw 2004 yapımı ilk Saw (Testere)’ın da yönetmenliğini üstlenmişti. Ve genelde korku filmleri ile çıkan James Wan’ın bir aksiyon macera filmi için doğru seçim mi olduğunu gelecek yaz göreceğiz.

Beşinci film Rio ile seriye dahil olan Dwayne Johnson’un Herkül filmi çekimlerinde de yer alacağı için kesin bir haber olmasa serinin yedinci filminde oynama ihtimali bir hayli fazla. Serinin altıncı filminde dahil olan Ian Shaw karekterini canlandıran Jason Statham’ın ise serinin yedinci filminde de yer alacağı açıklandı.

Yorum Yaz