Herkül Filmi Yeniden Çekiliyor

Herkül 2014

HERCUL YENİDEN GELİYOR!!!

Paramount ve MGM’in yeni Herkül filminde başrolü oynayacak olan Dwayne Johnson’a Ian McSchane, Rufus Sewll, Joesph Fiennes, Rebecca Ferguson, Aksel Hennie ve John Hurt de katıldı. Filmin yapımına Mayıs 2013’te başlanması planlanıyor.

Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Studyoları, geçtiğimiz günlerde Altın Küre ödüllü Ian McShane (“Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde), Rufus Sewell (Abraham Lincoln: Vampir Avcısı), Joseph Fiennes (Aşık Sakespeare”), Rebecca Ferguson (Beyaz Kraliçe), Aksel Hennie (Kelle Avcıları) ve Oscar adayı John Hurt (Ölümsüzler, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları)’ün, yönetmenliğini Brett Ratner’ın yaptığı ve Dwayne Johnson’ın rol aldığı HERKÜL!ün oyuncu kadrosuna katıldıklarını duyurdu. Filmin yapımına başlama tarihi ise Mayıs 2013 olarak belirlendi.

Radical Studio’nun grafik romanı “Hercules: The Thracian Wars”a dayanan aksiyonu filmi, doğa üstünün var olmadığı mantıklı bir dünyada geçen klasik efsanenin revizyonist bir çalışması olacak. Senaryo Ryan Condal ve Evan Spiliotopoulos’a ait.

Motion Picture Group’dan MGM Başkanı Jonathan Glickman “Dwayne’in etrafını efsanevi oyuncuların yanı sıra günümüzdeki en iyi çıkış yapan yeteneklerden oluşan bir oyuncu grubu ile sardığımız için heyecanlıyız. Tüm dünyada başarılı olmayı vaat eden aksiyonu yüksek filmin yapımını başlamayı çok istiyoruz “ dedi.

HERKÜL filminin  25 Temmuz 2014 vizyona girmesi hedefleniyor.

Yorum Yaz