Haybeden Gerçeküstü Aşk Sinema Filmi Oluyor!

Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ‘ın kadın ve erkek ilişkilerini anlatan ilk kez 2004 yılında sahneye koyduğu Haybeden Gerçeküstü Aşk tiyatro oyunu beyazperdeye uyarlanıyor.

haybeden gerçeküstü aşk

Kendi hayatından yola çıkarak teyzeleri Muazzez, Safiye,Türkan‘ı anlattığı Ekşi Elmalar filminin post prodüksiyonu ile uğraşan Yılmaz Erdoğan yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Haybeden Gerçeküstü Aşk Sinema Filmi İçin Çalışmalara Başladı.

Haybeden Gerçeküstü Aşk Yılmaz Erdoğan’ın Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar isimli kitabından sahneye uyarlanmıştı. Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ ikilisinin oynadıkları oyun uzun dönem kapalı gişe oynamayı başarmıştı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan‘ın üstlenmesi beklenen filmin yapımcısıda BKM Film olacak. Şu an için içeriği az çok tahmin edilebilen filmin oyuncu kadrosundaysa Aylin Kontente, Gupse Özay, Büşra Pekin, Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu ve Serkan Keskin gibi isimlerin yeralması bekleniyor.

Çekimlerinin ne zaman başlayacağı bilinmeyen Haybeden Gerçeküstü Aşk filminin 2017 ‘nin ilk aylarında gösterime gireceği tahmin ediliyor.

Haybeden Gerçeküstü Aşk – Saati Sorsak Kavga Çıkıyor

Yorum Yaz