Hayata Gülümse Dizisinin Kadrosu Belli Oldu!

Televizyon dünyasında son dönemin en moda hareketi Kore dizilerinin Türk televizyonlarına uyarlanması oldu. Bu kervana yeni bir dizi daha eklendi!

Erdal Özyağcılar

MF Yapım’ın Güney Kore yapımı Smile You‘dan uyarlayacağı dizi ülkemizde “Hayata Gülümse” ismiyle Show TV’de yayınlanacak. Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Asrı Bekiroğlu, Seray Kaya, Erkan Sever, Sermet Yeşil ve Pamir Pekin yer alıyor. Şuan için dizinin yayın tarihi ve yayın günleri belli değil.

Erdal Özyağcıların‘dan 2013 yapımı Sevdaluk’tan sonra uzun bir ara verdiği televizyon ekranlarına Hayata gülümse dizisi ile yeniden dönüş yaptığını belirtelim!

Hayata Gülümse Dizisinin Konusu

Zengin bir ailenin kızı, aile şirketleri zorda olan zengin bir ailenin oğluyla evlendirilir. Kızın babası aslında kızını zengin çocukla evlendirip iflasın eşiğinde olan şirketini kurtarmayı düşünmektedir. Fakat çiftimize balayı yolunda kızın babasının şirketinin iflas ettiği haberi gelir. Bu haber üzerine oğlan kızı gelinliğiyle ortada bırakıp terkeder ve hikaye başlar.

(*) Karakter isimleri henüz belli olmadığı için konuyu isim kullanmadan yazmak durumunda kaldık.

Yorum Yaz