Hayalet Avcıları Filminden İlk Görseller Yayınlandı!

hayalet avcıları

1984 yılında ozamana kadar yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona giren ve o dönemin en sevilen filmlerinden biri olan Hayalet Avcıları (Ghostbusters) ilk filminden 32 sene sonra tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Tabiki büyük bir farkla.

Hayalet avcılarının ilk iki filminde  Bill Murray, Rick Moranis, Dan Aykroyd, Harold Ramis  gibi isimler oynarken yapımcılar yeni filmde büyük bir yeniliğe gitti. Yeni filmde hayalet avcılarımız tamamıyla kadın oyunculardan oluşuyor ve hayaletlerin peşinden maceradan maceraya koşmaya hazırlanıyor.

Paul Feig’in yönetmenliğini üstleneceği filmin başrollerindeyse Melissa McCarhy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones yeralıyor. Ayrıca filmde nam-ı diyar Thor Chris Hemsworth da yer alıyor.

Çekimleri geçtiğimiz haftalardan başlayan filmden ilk fotoğraflarda paylaşıldı. Bakalım kahramanlarımız hem bu zorlu maceradan hemde gişeden başarıyla ayrılabilecek mi? Hayalet Avcıları beyazperdeye dönmeden önce Hayalet Avcıları’nın unutulmayan o muhteşem soundtrackıyla eskilere dönmeye ne dersiniz? Cevabınız evetse yazımızın sonunda sizleri bekliyor olacak!
hayalet avcıları 3

Hayalet Avcıları 3

hayalet avcıları 3

Yorum Yaz