Haryy Potter Devam Filmi Fantastic Beasts’den Son Haberler

Fantastic Beasts

Daha önce Harry Potter hayranlarını sevindirici haberlerden bahsetmiştik. Yaklaşık 9 ay önce J.K Rowling’in ünlü romanı Harry Potter’dan sonra onun spin-off’u olan Fantastic Beasts’inde (Fantastic Beast And Where To Find Them) üçleme olarak beyazperdede ki yerini alacağı kesinleşmişti. Faka filmin yönetmeni ve oyuncu kadrosu hakkında henüz bir çalışma olmamıştı. Ve şimdi Harry Potter hayranlarını sevindirecek yeni haberlerde gelmeye başladı.

En son Yer Çekimi (Gravity) ile karşımıza çıkan ve Harry Potter Azkaban Tutsağı filmininde yönetmenliğini üstlenen Alfonso Couron “Fantastic Beast And Where To Find Them” için yapımcı şirket Warner Bros. tarafından teklif aldığını açıkladı. Aynı zamanda Harry Potter serisinin yapımcılığını da üstlenen David Heyman yine spin-off filminde yapımcılığını üstlenecek.

Serinin ilk filminin muhtemel vizyon tarihiyse 18 Kasım 2016 olarak belirlendi.

J.K Rowling yeni film içinde küçükde olsa film hakkında ipuçları verdi.

“Yeni filmin ne Harry Potter serisinin devamı nede ara büyücülük dünyasının bir uzantısını olduğunu belirtti. Filmin Harry Potter’dan 70 yıl önce geçeceğini anlatan J.K Rowling filmi izlediklerinde her nekadar çoğu şey tanıdık gelse de bir çok yeni olacağını belirtti.”

Bu açıklamadan sonra aslında Harry Potter hayranlarının aklına da küçük soru işaretleri getirmiyor değil? Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulunda Albus Dumbledore, Professor Minerva McGonagall gibi bizim deyimimizle eski toprakları kısa bir süre görmek bile hayranlara mutluluk verecektir gibi.

Fantastic Beast And Where To Find Them filmine forumumuza üye olarak tartışmak ve yeni bilgiler edinmek isterseniz tıklayın

Yorum Yaz