Harry Potter Filmi Devam mı Edecek?

Harry Potter

Bildiğimiz gibi Harry Potter Serisi ingiliz yazar J.K Rowling tarafından çocuklar için yazılmış bir kitap serisiydi. Kitap o kadar tuttu ki daha sonra kitaplar 8 filmlik bir seri oldu. Serin son filmi olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 de 2011 yılında vizyona girmişti ve aradan 2 yıl geçti. Serinin sona ermesinden sonra Harry Potter hayranları mecburen eski filmleri tekrar izlemek zorunda kalmıştı. Son filmle birlikte serinin kahramanları Harry, Ron ve Hermione’de beyazperdeye veda etmişti. Şimdi Harry Potter hayranlarına sevinecekleri (hemde çok sevinecekleri) bir haber verelim istedik. Sinema dünyasında konuşulan bir dedikoduya göre (ki gerçeklik payı hayli yüksek) Harry Potter’ın kahramanlarının yeniden bazı sahneler çekmek için biraraya geleceği. Bu görüntülerden de bir mini film oluşturulacağı. Bu yeni Harry Potter filmini ne zaman ve nerede ortaya çıkacağı da henüz kesinleşmiş bir durum değil gibi.

Şuan için hiçbirşey belli olmasa da ekipte yer alacaklardan birinin de Helena Boham Carter olacağı söyleniyor. Orjinal adı The Wizarding World of Harry Potter (Harry Potter Büyücüler Dünyası) olan filmin Orlando da Universal Stüdyoların da çekileceği belirtiliyor. Ve ekibin bir kaç hafta için de toplanabileceği söylenilenler arasında.

Yeni mini filmde bir ruh emici saldırısı ile macera dolu bir yolculuktan bahsediliyor. Şuanda hiçbirşey kesin olmasa da eğer böyle bir proje de varsa eğer bu projeyi  Harry (Daniel Radcliffe), Ron ve Hermione (Emma Watson) olmadan hayal etmek zor gibi. Ama film çekilirken de en büyük sorun başrol oyuncularının hızlı büyümesiydi. Bakalım nasıl bir çare bulunacak? Benim tahminim böyle bir projede film ileriki bir zaman da geçebilir? Sizce nasıl bir hikaye olmalı?

Proje hakkında kesin bilgileri öğrenmek için biraz daha beklemek gerekecek gibi duruyor. Ki en erken tarihin 2014 yada 2015 olacağını da belirtelim. Gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıntıları belli olan filmden son haberleri okumak için tıklayın.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Türkçe Fragmanı

24 Yorum var

  1. hadi inş 01 Ekim 2016
  2. Kadir yorulmaz 31 Ocak 2017
  3. Kadir yorulmaz 31 Ocak 2017
  4. Tlahbş 05 Şubat 2017

Yorum Yaz