Güzel Sunucu ve Oyuncu Karel Gürtekin Mayıs Kraliçesi’nde

Ekim ayında yayına girmesi beklenen Show tv’nin yeni dizisi Mayıs Kraliçesi’nin konusunu bir önceki yazımızda geniş olarak paylaşmış ve dizinin daha yayına başlamadan çok ses getirdiğini belirtmiştik. Senaryosu ve başrol oyuncuları ile hakkında birçok haber çıkan dizi, yeni katılan oyuncu Karel Gürtekin sayesinde tekrar dikkat çekmeyi başardı.  Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Yalan Dünya dizisinde Elfe karakterini canlandıran ve daha önce Kral tv ile Show tv’de yayınlanan müzik-eğlence programlarında da sunuculuk yapan deneyimli güzel oyuncu Mayıs Kraliçesi kadrosuna dahil oluyor.

Mayıs Kraliçesi Dizisi Yayından Kaldırıldı

Başrolde Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı, ayrıca Derya Baykal’ın kızı Derya Şensoy’un da yer aldığı dizi Karel Gürtekin’in katılmasıyla tam bir güzeller geçidi olacak.  Başrol karakter Nehir’in kardeşi Sema’yı canlandıracak olan Karel Gürtekin, Mayıs Kraliçesinde hem güzelliğini hemde eğitimli oyunculuğunu konuştururken, bizlerde ekrandan gözlerimizi ayıramayacağız.

Oyuncu hakkında..

Tam adı: Sinem Karel Gürtekin
Oynadığı dizi: Yalan Dünya
Karakter: Elfe
Sunduğu Programlar: Yaparım Bilirsin, Bugün Ne Giysem, Cafe Pop, Off Shore

Ayrılsak da beraberiz, En son babalar duyar, Çocuklar duymasın, Papatyam, Yalancı romantik, Seksenler, Arka sıradakiler gibi birçok çok sevilen yapımın üreticisi Mint yapımın projesi olan Mayıs Kraliçesi, yeni yayın döneminde Show tv’de yayında olacak.

Dizi, orijinal adı May Queen olan ve telif hakları satın alınmış Kore dizisinden ülkemize uyarlanıyor. Dizinin kadrosunda ise aşağıdaki oyuncuların yer alacağı şimdilik kesinleşmiş görünüyor..

Kazım Akşar, Hatice Aslan, Yağmur Tanrısevsin, Erkan Taşdöğen, Burak Hakkı, Samet Sırmalı, Serhan Onat, Derya Şensoy, Karel Gürtekin, Ahmet Olgun Sünear, Aşkın Şenol, Süeda Çil, Cansın Özyosun, Selçuk Borak.

Dizinin ilk bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz