Güldür Güldür Show Canlı Yayın Performansı

Güldür güldür show

Geçtiğimiz sezonların en çok izlenen programı olan Güldür Güldür Show bu sezon ikinci bölümü ile birlikte Show Tv’de canlı yayında ekrana gelmeye başladı.

Komedi-tiyatro şovu olarak ekranşara gelen program da Ali Sunal , Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kıvanç Baran Aslan ve Korhan Hepduran yer alıyor. Bildiğimiz gibi Erdem Yener, Özge Bora ve Ayşegül Akdemir bu sezon itibariyle Güldür Güldür Show’la yollarını ayırmışlardı.

İlk sezon ilk bölümü durağan geçen program ikinci sezon bölümünün canlı yayınlanmasına rağmen belli bir akıcılıkta devam etti çıtayı eski seviyelerini getirdi. Canlı yayının getireceği aksaklıklara rağmen oyuncular skeçlerde canlı yayına göndermeler yaparakta sergiledikleri performansla gerçekten takdir topladılar. Hem 4 skeç oynamak hemde canlı yayında bu skeçleri az hata ile oynamak gerçekten büyük bir oyunculuk gerektiriyor.

Umarız Güldür Güldür Show performans grafiğini daha yukarılara götürürek milyon TL ler harcanan Türk dizilerine az bütçeyle ama kaliteli işle çok izlenen bir program yapılabileceğini gösterirler. Bu arada BKM yapımı programın yönetmenliğini Meltem Bozoflu üstlenirken Murat Kepez, Eray Akyamaner, Uğur Güvercin, Sıla Çetindağ, Şükrü Özbey ve Ayberk Sak’ta programın skeçlerini kaleme alıyorlar.

Yorum Yaz