Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı

Kullanıcılara diledikleri yer ve zamanda kaliteli ve yasal şekilde film izleme olanağı tanıyan Google Play Filmler arşivi, en yeni filmler ve klasiklerden oluşan zengin içeriğiyle Türkiye’de kullanıma açıldı. Uzun zamandır var olan fakat Türkiye’den faydalanılamayan hizmet, bundan böyle Türk kullanıcılarında hizmetine sunulmuş oldu. 

Bundan böyle Google Play Filmler’in yüzlerce filmlik arşivinden isterseniz kiralama, isterseniz satın alma seçeneğiyle edindiğiniz filmleri, online veya cihazınıza indirerek internete bağlı olmadan dahi izleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcının tercihine göre filmler SD veya HD kalitesinde bilgisayar, (iOS tabanlılar da dahil) telefon veya tablet gibi farklı cihazlardan da izlenebiliyor. Hatta isterseniz bir cihazda başladığınız filmi başka bir cihazda kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

İzlenilen film üzerinde ses ayarı, ileri/geri sarma ve durdurma gibi her türlü kontrol rahatlıkla gerçekleştirilebilirken, ayrıca filmin herhangi bir anında ekrana dokunarak oyuncuların biyografileri, oynadığı filmler gibi bilgilere ve film müziklerinin yer aldığı bilgi kartlarına da göz atılabiliyor.

Dünyada 100’den fazla ülkede kullanılan Google Play Filmler’de yer alan filmler, 2.99 TL’den başlayan fiyatlarla kiraya veya satışa sunulmuş durumdalar. Şimdiden birçok Türk filmi, Türkçe dublaj veya Türkçe altyazılı filmi bulabileceğiniz Google Play Filmler uygulamasını bu bağlantıdan indirip, cihazınıza kurabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz filmleri, izleme sayısı sınırı olmadan istediğiniz zaman izleyebilir, kiralamış olduğunuz filmleri ise, kiraladığınız andan itibaren 30 gün içinde 48 saat boyunca sınırsız izleyebilirsiniz.

Google Play Filmler arşivine bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yaz