Ghostbusters: Hayalet Avcıları Filminden İlk Rekor Geldi!

hayalet avcıları

29 Temmuz’da ülkemizde de gösterime girecek olan GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları filmi için Sony Pictures çok özel bir gece düzenledi. Geceden özel resimlere ve videoya haberimizin sonunda ulaşabilirsiniz.

Otuz yıl önceki Ghostbusters filmlerinin yeniden çevrimi olan ve tüm dünyada Temmuz ortasından Ağustos ayı sonuna kadar vizyona girecek filmin hayranları, Singapur’da, Marina Bay Sands, The Event Plaza’da, üzerinde filmin ikonik “no ghost” logosunu taşıyan hayalet kostümlerini giyerek biraraya geldiler. Guinness Dünya Rekorları hakemince teyid edilen, toplam 263 hayalet kostümlü film hayranları da böylece yeni bir başlık açarak, Bir Alanda Toplanan En Geniş Hayalet Kostümlü İnsan Grubu rekorunu kırdılar.

Ghostbusters filminin yönetmeni Paul Feig, “Bu kadar insanın biraraya gelerek, hayalet kotümlerini giymeleri ve yeni bir Guinness Dünya Rekoru oluşturmaları, 32 yıl önce bu seriyi yaratan Dan, Harold ve Ivan’a gerçek bir saygı duruşudur” dedi.

Guinness Dünya Rekorları hakemi; Rishi Nath, “Ghostbusters hayranlarının bu adanmışlığından ve macera ve eğlence anlayışlarından inanılmaz derecede etkilendik.  Resmi olarak onaylanmıştır – Bu muhteşem bir başarıdır” dedi.

Bu açıklamaların ardından, filmin hayranları Ghostbusters’ın yıldızı Melissa McCarthy ve yönetmen Paul Feig’in katıldıkları kırmızı halı törenine katıldılar.

hayalet avcıları

hayalet avcıları

Yorum Yaz