Ghostbusters: Hayalet Avcıları Filminden Chris Hemsworth Özel Videosu Yayınlandı!

1984 yılında ozamana kadar yapılmış en pahalı komedi filmi olarak vizyona giren ve o dönemin en sevilen filmlerinden biri olan Hayalet Avcıları (Ghostbusters) ilk filminden 32 sene sonra tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Tabiki büyük bir farkla.

Chris Hemsworth Hayalet Avcıları

Hayalet avcılarının ilk iki filminde  Bill Murray, Rick Moranis, Dan Aykroyd, Harold Ramis  gibi isimler oynarken yapımcılar yeni filmde büyük ve radikal bir değişikliğe gitti ve yeni filmde hayalet avcıları ekibinin tamamını kadın oyunculardan oluşturdu.Yeni ekibimiz yeniden beyazperde de hayaletlerin peşinden maceradan maceraya koşacaklar.

Paul Feig’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerindeyse Melissa McCarhy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones yeralıyor.

Filmde kadın kahramanlarımıza eşlik edecek isim ise Chris Hemsworth oldu. Star Trek filmiyle sinema dünyasına adım atan daha sonra Marvel sinematik evreninin önemli karakterlerinden biri olan Thor’u beyazperde de canlandıran Chris Hemsworth Ghostbusters: Hayalet Avcıları filminde ekibin yeni asistanı Kevin olarak karşımıza çıkacak.

29 Temmuz 2016 tarihinde gösterime girecek olan Hayalet Avcıları (Ghostbusters) filminin gösterimine kısa bir süre filmin yapımcıları filme olan ilgiyi biraz daha arttırmak için filmde Kevin rolünü canlandıracak Chris Hemsworth‘un kısa bir videosunu yayınladı!

Hayalet Avcıları Chris Hemsworth Videosu

Yorum Yaz