Game Of Thrones’in 6. Sezonundan Bomba Haber Geldi!

Game Of Thrones’ın hem kitabını okuyup hemde dizisini izleyenlerin aklını kurcalayan Olacak mı? Olmayacak mı? Dönecek mi dönmeyecek mi? derken sevilen dizi Game Of Thrones‘ın çekimleri devam eden 6. sezonunun setinde sızan haberler birazda olsa merakımızı gideriyor!. Peki setten sızan bu haber ne? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

game of thrones

Sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük bir beğeni ve merak içinde izlenilen Game Of Thrones (ülkemizde ki adıyla Taht Oyunları) ‘ın çekimleri halen devam ediyor. Her ne kadar işi sıkı tutup setten haberlerin yayılmaması için büyük çaba sarf etselerde gelecek sezonun en çok beklenen haberi şimdiden sızdı.

Dikkat yazının bu kısmı 6. Sezon için spoiler içerir—-

Dizinin ilk sezonu her ne kadar kitapla paralel gitsede ilerleyen sezonlarda bu paralellik kendini farklılıklara bırakmıştı. Dizide bazı olaylar kitaba göre geç bazı olaylarda kitaba göre erken gerçekleşmişti. Dizide yeni karakterler yaratılmış, hayatta olanlardan bazılarıysa biraz farklı yollarla öldürülmüşlerdi kitaba göre.

Aşağıdaki parağraf kitabı okumayanlar için ağır spoiler içerebilir bu bölüm için spoilerdan önceki son çıkış diyebiliriz.

Kitapla dizi arasındaki değişikliğin en büyüğü muhtemelen Catelyn Stark ile ilgili olandı diyebiliriz. Catelyn Stark kitaplarda öldükten sonra Lady Stoneheart olarak geri dönüyor ve ailesinin intikamını almaya yemin etmiş bir garabet oluyordu. Fakat dizide bu hiç olmadı. Sızan bilgilere göre dizinin 6. sezonunda Catelyn Stark’ın Lady Stoneheart olduğu yönünde.

Lady Stoneheart

Şuan için kesin bir bilgi olarak görmemeniz de yarar var bu sızan bilgiyi. Bakalım 6. sezonda daha ne gibi sürprizler bizleri bekleyecek.

Yorum Yaz