“Game Of Thrones” Tyrion Lannister Dövüşte Ölecek Mi?

Sevgili okuyucular yazıya başlamadan önce belirtmek isterim yazının kalan kısmı size gelecek bölümler için ağır spoiler verecektir. O yüzden Tyrion Lannestar’a ne olacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyun yok merak içinde beklemek istiyorsanız da bölümün yayınlanmasını bekleyin, resminin altında kalan yerleri okumadan ve çizimlere bakmadan sayfayı kapatın.

Tyrion Lannestar

Mahkemelerin tecrubeli ismi Tyrion Lannestar yine ayni savunmayi yapip yine ayni kurtuluş yolunu secti 4. sezon 6. bölümde. İlk mahkemesinde de itiraf edecegim deyip bir cok fahiseyle yattim bir suru gunah isledim gibi alakasiz bir itirafta bulunup dovuşle yargilanmayi seçmis ve yırtmıştı. Sezon basi trailerda da gordugumuz uzere bir Dag & Oberyn duellosu bizleri bekliyor. Dag, kral muhafızı oldugu icin kral adına dovusecek (ki daha korkutucu bir isim olamaz herhalde), bunu duyan Oberyn de Tyrion icin gonullu olacaktır. Diziyi izleyenler bilir Dağ’ın Prens Oberyn’in ablası için yaptıklarını ve Oberyn’in intikam almak için nasıl yanıp tutuşduğunu.

Peki dövüşten sonra ne olacak? Bizleri neler bekleyecek onun cevabınıda spoiler’ın spoiler’i olduğundan yazımızın sonunda yani çizimlerin bitiminde yazacağız.

12 Yorum var

  1. Ozan
    Ozan 03 Haziran 2014
  2. Ozan
    Ozan 08 Haziran 2014

Yorum Yaz