Galaksinin Koruyucuları Filminden Yepyeni Bir Fragman Yayınlandı

Aksiyon dolu epik bir uzay macerası olan “Galaksinin Koruyucuları” izleyicileri maceraperest Peter Quill’in tüm evreni tehdit eden hırslara sahip, güçlü bir kötü karakter olan Ronan’ın çok istediği esrarengiz bir gök cismini çaldıktan sonra acımasız bir ödül avının nesnesi haline geldiği bir maceraya götürüyor. İnatçı Ronan’dan kurtulmak isteyen Quill, birbiriyle hiç alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu bir anlaşma yapmak zorunda kalır. Bu dörtlü, silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz Gamora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-ı diğer Yokedicidir.  Quill gök cisminin gerçek gücünü ve evren için taşıdığı tehdidi keşfedince galaksinin kaderini dengede tutmak için rakiplerine karşı son bir çaresiz direnişte bulunmak adına elinden geleni yapmak zorunda kalır. 

Galaksinin Koruyucuları (Guardians Of The Galaxy) 3D olarak 1 Ağustos 2014 ‘de gösterime girecek. İlk Fragmanı izlemek için tıklayın

Filmin başrollerinde ve seslendirme kadrosundaysa, Chris Pratt, Zoe Saldana, Bradley Cooper, Djimon Hounsou ve Vin Diesel gibi isimler yer alıyor!

Yorum Yaz