Galaksinin Koruyucuları 2’nin Çekimleri başladı!

Galaksinin Koruyucuları 2
Marvel’in aynı isimli süper kahraman ekibinden uyarlanan Galaksinin Koruyucuları (Guardians of the Galaxy) ilk filmiyle 2014 yılında gösterimi girmiş ve tüm dünyada 750 milyon $ lık gişe haslatı elde etmeyi başarmıştı.

Galaksinin Koruyucuları 2 filminin çekileceği haberlerini daha önce sizlere vermiştik. Serinin devam filmi için herşey artık kesinleşti ve filmin çekimleri Amerika Birleşik Devletleri’nin Atalanta eyaletinde bulunan Pinewood stüdyolarında başlandı.

Serinin ikinci filminin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi James Gunn üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerse Chris Pratt(Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket) ve Vin diesel (Groot) olarak tekrar Galaksiyi korumak için beyazperdeye dönmeye hazırlanırken ikinci filmde Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula) ve Sean Gunn (Kraglin) rolünde yeniden yeralacaklar. Serinin yeni filminde ekibe katılan yeni isimlerse Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan ve ünlü oyuncu Kurt Russel.

Mayıs 2017’de gösterime girmesi planlanan filmde ekip yeni maceralarına devam ederlerken Peter Quill’in gerçek ailesiyle ilgili gizem perdesi aralanacak!

Yorum Yaz