Galaksinin Koruyucuları 2 Oyuncu Kadrosuna Pom Klementieff’de Katıldı.

Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları devam filminin çekileceği garanti olsa da yeni katılanlar ve konusu hakkında hala bir muamma devam ediyor. Son gelen haberlere göre Pom Klementieff‘da filmin oyuncu kadrosuna katıldığı yönünde. Fakat ne yazık ki Pom Klementieff yeni rollerden hangisini canlandıracağını bilemiyoruz.

Pom Klementieff‘un hangi rolde karşımıza çıkacağını bilemesekte internetten araştırdığımız ve bulduğumuz verilere göre Pom Klementieff Galaksinin Koruyucuları 2 filminde karşımıza kilit bir rol ile çıkacak. Bakalım Marvel dünyasında Asyalı aktrisimiz ne şekilde çıkacak karşımıza.

Bu arada kendisi 2013 yapımı Güney Kore yapımı Oldboy’da karşımıza çıkmıştı. Bakalım Oldboy filminde sergilediği dövüş , aksiyon yeteneğini Galaksinin Koruyucuları filminde de görebilecekmiyiz?

Bu arada serinin yeni filminde de Hris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Bradley Cooper (Rocket) ve Vin Diesel (Groot)  serinin ikinci filminde geri dönmeye hazırlanıyor. Galaksinin Koruyucuları 2 5 Mayıs 2017 de gösterime girecek.

Galaksinin Koruyucuları 2

Yorum Yaz