Fırat Tanış’ın Yeni Filmi Karınca Kapanı Gala Gecesi Yapıldı

Karınca Kapanı Gala

Mayıs’ta beyazperdede izleyicisiyle buluşacak olan, hem yönetmen koltuğunda hem de başrolde gördüğümüz Fırat Tanış imzalı KARINCA KAPANI filminin galası 7 Mayıs Çarşamba günü Deniz Private Cinecity Etiler’de gerçekleşti. Oyuncu kadrosunda; Neslihan Yeldan, Cüneyt Uzunlar, İdil Vural, Eşref Kolçak, Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Mesut Yar’ın yer aldığı Karınca Kapanı filminin konusu ise şöyle:

Münevver Sarıselimoğlu, inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren bir holdingin sahibi olan Güven Sarıselimoğlu’nun eşidir. Sürekli kocasının gözetimi altında yaşayan ve bir hayli mutsuz bir hayata sahip olan kadın, kocasından intikam almak ve ondan kurtulabilmek için bir mafya babasına gider. Mafya babası Galip ise kimsenin hayal bile edemeyeceği bir planla yola çıkar, sonucunda ise tüm ülkenin kaderini etkileyecek bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Galaya sanat dünyasının yanı sıra İstanbul cemiyet hayatının tanınmış simaları da katılım gösterdi. Büyük beğeni toplayan Karınca Kapanı filminin sonunda davetliler film ekibini uzun süre ayakta alkışladılar.

Yorum Yaz