Felekten Bir Gece 3

Filmin Orjinal İsmi : The Hangover Part III Felekten bir Gece 3
Tür : Komedi
Yönetmen : Todd Phillips
Görüntü Yönetmeni: Melinda Sue Gordon
Müzik: Christophe Beck
Senaryo : Todd Phillips, Craig Mazin
Yapım: Legendary Pictures, Green Hat Films
Yapımcı: Todd Phillips , Daniel Goldberg
Yapım Yılı ve Yeri: 31 Mayıs 2013
Süre: 100 dk.
Gösterim Tarihi: 31 Mayıs 2013
Dağıtımcı: Warner Bros Türkiye
SinePuan: 7,1

Oyuncular

Bradley Cooper (Phil), Ed Helms (Stu), Zach Galifanakis (Alan), Justin Bartha (Doug), Ken Jeong (M.Chow), Mike Epps (Black doug), Heather Graham (Jade), Jamie Chung (Lauren), John Goodman (Marshall),Sasha Barrese (Tracy)

Konu

Aradan iki yıl geçmiştir. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) ve Doug (Justin Bartha) evlerinde olaysız ve mutlu bir şekilde yaşamaktadırlar. Dövmeler lazerle sildirilmiş, dosyalar hasır altı edilmiştir. Felaket mıknatısı Leslie Chow ile ilgili aldıkları son haber, bir Tayland hapishanesine atıldığıdır. Ve onun resimden çıkmasıyla, kahramanlarımız yeni yeni kendilerini toparlamaktadırlar. Ne de olsa Las Vegas’ın çirkin yüzünü görmüşler, Bangkok’un uyuşturucu mafyası tarafından kaçırılmışlar, ateş edilmişler ve kovalanmışlardır.

“Çetenin” mutsuz tek üyesi Alan’dır (Zach Galifianakis). Hâlâ bir amacı olmayan, grubun bu kara koyunu ilaçlarını terk etmiş ve kendini feci bir şekilde doğal dürtülerine kaptırmıştır. Alan için bunun anlamı, sınırların, seçiciliğin ve yargıların olmaması demektir. Fakat yaşadığı kişisel bir kriz onu nihayet ihtiyaç duyduğu yardımı istemeye mecbur bırakır.

Bu durumda, ilk adımı atmasını sağlamak için en iyi üç arkadaşından daha iyi bir seçenek olabilir mi?

Bu kez, bekarlığa veda partisi yoktur. Düğün yoktur. Ne yanlış gidebilir ki? Ancak, Çete yollara düştüğünde, her şey mümkündür.

Kargaşa ve kötü kararların getirdiği benzersiz maceranın destansı son perdesi olan “Hangover 3: Felekten Bir Gece/The Hangover Part III”te kahramanlarımızın her şeyin çıkış noktası olan Las Vegas’a dönerek başladıkları şeyi bitirmesi gerekiyor.

Öyle veya böyle…her şey burada son bulacak.

Fragman

Yorum Yaz