Erdem Yener’de Güldür Güldür Show’dan Ayrıldı!

Erdem Yener

Show TV’de ekrana gelen son bir kaç sezondur ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Güldür Güldür Show‘dan bir ayrılık haberi daha geldi. Geçtiğimiz haftalarda Özge Borak ve Ayşegül Akdemir‘in BKM yapımı programa veda ettiklerini açıklamasından sonra Güldür Güldür Show‘un en sevilen oyuncularından olan ve Hüseyin karakterine can veren Erdem Yener‘de bugün Instgaram hesabından programa veda ettiğini açıkladı.

Erdem Yener’in yaptığı açıklama şu şekilde;

yeni sezonda #güldürgüldürshow ekibinde yer almayacağımı sizlerle paylaşmak isterim. harika zamanlar geçirdik birlikte. tv ile milyonlarca, turnelerle on binlerce seyirciyle buluştuk. çok güldürdük, bi o kadar da güldük. her güzel şeyin bir sonu var ve benim için o son da geldi.
çıkacak olan albümüme hak ettiği mesaiyi ve konsantrasyonu sağlayabilmek adına aldığım bu karara saygı duyan ve destekleyen başta Necati Akpınar olmak üzere tüm BKM yönetimine teşekkür ederim. BKM benim için hep “bizim dükkan” oldu. bu güzel aile/dost ilişkisi için de ayrıca teşekkür ederim.
kardeşten öteye geçmeyi başarmış 40’ın üzerinde emektar, çalışkan ve yetenek abidesi ekip arkadaşlarım ise her zaman yanlarında olduğumu bilirler. yeni sezonda onlara da başarılar dilerim. hepinizi seviyorum.

Yorum Yaz