Emma Watson’un Yeni Filmi Gişede Hüsrana Uğradı!

colonia

Nisan 2016’da dünya prömiyerini yapan Emma Watson‘un başrolünde oynadığı Almanya, Fransa, Lüksemburg yapımı Colonia gişede hüsrana uğradı.

Filmde canlandırdığı Lena için hayatımın en zor rolü açıklamasında bulunan Emma Watson‘un yeni filmi İngiltere’de sadece 7 kişi tarafından izlendi ve 47 sterlin gişe hasılatı elde elde etti. Film dünya genelindeyse 15,709 dolarlık gişe hasılatı gerçekleştirdi.

Tarihi bir olaydan yola çıkarak senaryolaştırılan Colonia 1973 yılında hostes bir kızın Şili’de darbe yapan Pinochet rejimi karşıtı erkek arkadaşının yanına gitmesi ve ardından siyasi suçlardan gördükleri işkencelerle mücadeleleri işleniyor. Florian Gallenberger yönetmenliğini üstlendiği gerilim türündeki filmin başrollerinde Emma Watson, Daniel Brühl, Michael Nyvist ve Vicky Krieps yer alıyor. Ülkemizde yayın hakları Medya Vizyon bulunan filmin gösterim tarihi bilinmiyor.

Zaten filmin yapımcıları da filmin sinemalarda gösterimi değil internette yayınlaması amacıyla çekildiğini açıkladığını da belirtelim.

Colonia Film Fragmanı

Yorum Yaz