Elizabeth Banks’ten Ken Davitian’a Shiatsu Masajı

 

Türkiye dağıtım hakları D Productions ait olan, Steven Brill’in yazıp yönettiği başrolünde Elizabeht Banks’in yer aldığı 27 Haziran’da vizyona girecek olan “Hayatımın En Kötü Gecesi” ’ne ait sürpriz açıklamalar devam ediyor. Seksi yıldız Elizabeth Banks, filmde 142 kiloluk Ken Davitiana’ın üzerine çıkıp Shiatsu masajı yapmasının bu güne kadar kendisini en zorlayan sahne olduğunu itiraf etti.

Banks, çekimler sırasında kendisini çok zorlayan masaj sahnesi için Uzakdoğulu masözlerden ders aldığını belirtti. Kendisini ve oyuncu arkadaşını sakatlamamak için bu kararı verdiğini belirten güzel yıldız, ayak parmakları ile yapılan masajın tekniklerini önce kendisi öğrendi. Ancak sıra çekimlere geldiğinde 47 kiloluk Elizabeht Banks’in 142 kiloluk Davitian’ın masaj yağı ile kaplanmış sırtında durması hiç de kolay olmadı.

Sürekli ya kaydığı ya da güldüğü için sayısız tekrarla tamamlanabilen masaj sahnesi güzel oyuncu için hem en zor hem de en unutulmaz set anlardan biri oldu.

Hem kadınların hem de erkeklerin büyük beğeni ile izleyeceği ve bu yazın en eğlenceli yapımı olarak gösterilen “Walk Of Shame / Hayatımın En Kötü Gecesi” 27 Haziran’da sinemalarda.

Yorum Yaz