Elçin Sangu Altın Kelebek Ödül Töreninde Cüneyt Arkın’a Saygısızlık Yaptı mı?

Altın Kelebek Elçin Sangu Cüneyt Arkın

43. kez düzenlenen ve bu sene Pantene Altın Kelebek Ödülleri adıyla düzenlenen ödül töreninde çok ilginç bir olay yaşandı ve bu konu sosyal medya ya da yansıdı.

Olay yeşilçam’ın efsane ismi Cüneyt Arkın‘ın En İyi Kadın oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini ödül sahiplerine vermek için sahneye gelmesi ile başladı. En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Elçin Sangu ödül için zaten sahnedeydi. Ve Cüneyt Arkın konuşma yapmak isteyip istemediklerini sorduğunda Elçin Sangu anın verdiği heyecanla Cüneyt Arkın’ın önüne geçti. Buda sosyal medya da Elçin Sangu’yu hedef haline getirdi.

Video’yu izledikten sonra kararı verecek olan sizsiniz ama Elçin Sangu’nun sahneye erken gelmesi ve bu hatasını telafi etmek için yanlış bir refleksle yapılmış bir hatası gibi duruyor. Aşağıdan videoyu izleyebilir ve yazının sonunda sosyal medya’dan toplanmış bazı yorumları okuyabilirsiniz.

 

80 yaşında tüm konukların salonu yıkarcasına alkışladığı bir sanatçıya büyük bir saygısızlık yapmış, bırakın 80 yaşını on sene sonra adı hatırlanmayacak şahsiyettir. olay sadece cüneyt arkın’ın önüne geçmesi değil. tek hatası bu olsa heyecan, mikrofonun konumu vb. nedenlerden dolayı mazur görülebilirdi. ama sahneye çıktığı andan itibaren “sussa da bir konuşsam” tavırları olayın heyecandan öte, saygısızlığa vardığını gösteriyor maalesef.

 

Elçin Sangu konservatuar opera mezunudur. güzelliğiyle ünlü oldu diye boş beleş konuşmayın bence!

 

Kesinlikle bir saygısızlık şımarıklık göremedim sadece heyecanli genç bir kiz gördüm. el insaf yahu!

 

Bilerek yapmamıştır. herkes bazı şeyleri dalgınlığına geldiği için o an yanlış yapabilir, o da kendisinin konuşma yapması gerektiğine inanmış muhtemelen içinden barış arduç’un da kensisi gibi konuşma yapacağını düşünüyordu ve o an öyle yaptı.

 

gereksiz yere yerin dibine sokulmuş kadın.sonradan açıkladı zaten neden çıkmak durumunda kaldığını, cüneyt arkın konuşurken herhangi bir müdahelesi de olmadı.herhalde bir şey olsa da yersek diyorsunuz

 

Tek özelliği dandik bir aşk dizisinde bir evsizin bile bir kere metnini okuduktan sonra oynayabileceği bir rolü oynamak olan 31 yaşında kazık kadar olmuş bir insanın bu hareketine şaşırıyorsunuz, gençliğine verenler var filan. 31 yaş nasıl bir gençlikse.

 

1 Yorum var

  1. Merve 16 Kasım 2016

Yorum Yaz