Deadpool’dan Yeni Türkçe Fragman Yayınlandı

Marvel’in ve çizgi roman dünyasının en çılgın, en aykırı ve en edepsiz anti kahramanlarından biri olan Deadpool beyazperdede ki yerini almak için gün saymaya başladı bile. Filmin gösterim tarihi yaklaştıkça filmden yeni metaryeller de seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Filmden yeni bir fragman görücüye çıktı bile!

deadpool

Filmin en çok merak edilen konusu ise -ki bu konuyu en çok merak edenler genelde Deadpool hayranları R-Rated sınıflandırması ile seyircileri kan ve şiddete doyuracağının sinyallerini veren Deadpool gösterimin de kahramanımızın konuşmalarının sansüre uğrayıp uğramayacağı. Tabi ki bunun cevabını ancak film gösterime girdikten sonra göreceğiz.

Tim Miller’in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerindeyse Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Gina Carano ve Brianna Hildebrand yeralıyor.

Deadpool, eski bir Özel Kuvvet askeri olan Wade Wilson’un, üzerinde uygulanan zorlu bir deneyin onu hızlandırılmış kendini iyileştirme gücü ve alt egosuyla baş başa bırakmasının hikayesini anatıyor. Yeni yetenekleri ile donanmış ve kara, karmaşık bir mizah anlayışına sahip olan Deadpool, hayatını neredeyse sona erdiren adamı avlamaya and içmiştir.

Deadpool Gösterim tarihi 5 Şubat 2016.

Yorum Yaz