Crood’lar 2 (The Corood’s 2) Filmi Çekilecek mi?

Croodlar 2

2013 DreamWorks Animasyon yapımı Crood’lar (The Crood’s) büyük bir gişe başarısı elde etmiş ve ikinci film için yapımcılar hazırlıklara başlamıştı. Fakat ilk filmin üzerinden üç yıl geçmesine rağmen DreamWorks’un planları tam tutmadı ve şirket önceki planları çöpe atmak zorunda kalmıştı.

Crood’lar Kirk DeMicco ve Chris Sanders’ın yönetmenliğini üstlendiği Nicolas Cage (Grug), Ryan Reynolds (Guy), Emma Stone (Eep) ve Catherine Keener (Ugga) gibi isimlerinden seslendirme kadrosunda yer aldığı dünya genelinde ses getiren bir aile komedisiydi. Filmde; Yaşadıkları mağara bir deprem sonrasında yerle bir olduktan sonra, Crood’lar yuvaları olan bu kanyondan taşınmak zorunda kalıyor ve ilenin babası Grug’ın (Nicolas Cage) önderliğinde bir yolculuğa çıkıyorlardı. Ve Film Dünya çapında 587,2 milyon dolar hasılat elde etti. İkinci film için senaristlerle anlaşan firma ne yazık ki ikinci filme bir türlü başlayamadı. Ve artık film şimdilik sorunlu proje olarak değerlendiriliyor.

DreamWorks Universal Stdyoları tarafından geçtiğmiz aylarda satın alınmıştı. Universal Stüdyolarınının elinde en son Evcil Hayvanlarin Gizli Yasami ile kendini ispatlayan Çılgın Hırsız ve Minion’ların yaratıcı Illumination Entertainment’te bulunuyor. Şimdilik stüdyonun iki animasyon stüdyosu’nu nasıl farklılaştırmayı düşündüğü ise tam bir bir muamma.

DreamWorks Animation’ın Boss Baby ve Captain Underpants , 2018’de ise Ejdarhanı Nasıl Eğitirsin filmleri vizyona girecek.

Crood’lar Türkçe Film Fragmanı

Yorum Yaz