Çirkin Betty (Ugly Betty) Geri Dönebilir!

Çirkin Betty

2008 yılında ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyen Ugly Betty (Çirkin Betty) 4 sezon 85 bölüm yayınlanmıştı. En son bölümü 2010 Nisan’da yayınlanan dizinin yeni bölümlerinin çekilmesi gündeme geldi.

Superstore dizisinde de yeralan ve Ugly Betty‘nin başrol oyuncusu America Ferrera katıldığı bir programda izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. İzleyicilerden gelen bir soru ise Ugly Betty‘nin internet yayın platformları Netflix yada Hulu’da yeni bölümleriyle yayınlanıp yayınlanmayacağı şeklindeydi.

Bu soru üzerine America Ferrera şu cevabı verdi;

Bu durumun gerçekleşmesi için görüşmelerimizin devam ettiği doğru. Dizi 6 yıl önce ekranlara veda etti ve pilot bölümünün izleyicisi ile buluşmasının üzerinden 10 yıl geçti. Oyuncu twitter üzerinden #HuluBringBackUglyBetty hashtag’inin başlamasında da kendilerinin paı olduğunu belirtti.

Oyuncuya görüşmeler yaptık derken konuyu açmasını isteyen spikere America Ferrera ser verip sır vermemeyi tercih etti ve görüşmelerin devam ettiğini söylemekle yetindi.

ABC ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizi iptal kararı alınmasının ardından erken final yapacaklarından dolayı olayları hızlıca sonlandırmaya çalışmıştı.

Yorum Yaz