Cinemaximum Mars Cinema Club Black Card

Cinemaximum Sinemalarının bağlı olduğu Mars Entertainment Group yepyeni bir hizmetle sinema severlerin karşısına çıktı. Şuanda ülkemizin en büyük sinema salon işletmecisi olan Mars Entertainment Group’un yeni hizmetinin adıysa Mars Cinema Club Black Card. Peki Mars Cinema Club kartının avantajları neler ve bu kartı nerden alabilirsiniz? Cevapları yazımızda bulabilirsiniz..

Mars Cinema Club Black Card üyelik kartını herhangi bir Cinemaximum sinemasının gişesinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kartın son kullanma tarihi olmamasına rağmen kazanılan bilet puanları 1 yıl içinde kullanmalısınız aksi halde kazandığınız biletpuanlar silinirler. Gişeden Mars Cinema Club kartınızı aldıktan sonra isim ve cep telefonu bilgilerinizi verdiğiniz anda kart kullanıma açılır. Daha sonsonra diğer kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi  www.marscinemaclub.com veya www.cinemaximum.com.tr web sitelerinden güncelleyebilirsiniz. Ki üyelik bilgilerinizle beraber sitelerden harcamalarınızı ve kazandığınız bilet puanları da görebilirsiniz. Ayrıca isterseniz  Facebook veya Twitter hesaplarını kullanarak kart numaralarını ve şifrelerini girmeden de Mars Cinema Club Black Card hesaplarına otomatik olarak da ulaşabilirsiniz.

Peki Cinemaximumlardan Mars Cinema Club Black kartla nasıl bilet puan kazanırsınız?

Bu sorunun cevabı çok basit. www.marsgate.com.tr yada sinema gişelerinden aldığınız her bilet için 1 bilet puan kazanırsınız. Unutmayın günde sadece 4 bilet puan kazanabilirsiniz. Toplamda 8 bilet puan kazandığınızda hediye biletinizi LG IMAX 2D ve LG IMAX 3D filmleri hariç tüm filmlerde, tüm günlerde/seanslarda ve tüm cinemaximum sinemalarında kullanabilirsiniz. LG IMAX 2D ve LG IMAX 3D filmlerinde geçerli sinema bilet hediyesi kazanabilmek için 10 bilet puana ulaşmak gerekmektedir. Ayrıca belirtelim 3D gözlük hediye sinema bileti kapsamında değil ona ayrı ücret ödemelisiniz.

Ayrıca Genç Turkcell, Turkcell Platinum, Turkcell Profesyonel ve diğer kampanyalarda ücretsiz veya indirimli alınan biletler size Bilet Puan kazandırmaz.

Mars Cinema Club Black Card sinemaseverlere büfede bazı avantajlar sunuyor. İşte o avantajlar;

Mars Cinema Club Black Card ile gişeden aldığınız her bilet için kupon kazanırsınız. Küçük menü ücreti ödeyen Mars Cinema Club Black Card üyeleri, orta boy mısır alabilir, orta menü ücreti ödeyen üyeler büyük boy mısır alabilir, büyük menü ücreti ödeyen üyeler kova mısır alma hakkına sahip olursunuz.

Bu arada Mars Cinema Club Black Card reklamını izlemeden önce bir sinemasever olarak son söz olarak şunu demek istiyorum. Bildiğimiz gibi sinemanın sadece gençlerin değil herkesin üzerinde büyük bir etkisi var. Keşke firma Mars Entertainment Group, Marsgate, Mars Cinema Club Black Card gibi yabancı isimler değilde Türkçe isimler kullanmaya dikkat etseler.

Mars Cinema Club Black Card Reklamı

62 Yorum var

  1. Ozan
    Ozan 25 Nisan 2016
  2. Sanem 28 Mayıs 2016

Yorum Yaz