Chris Hemsworth Star Trek Kadrosuna Katıldı!

Üçüncü filmi önümüzdeki günlerde vizyona girecek Star Trek serisinin yeni filmi Star Trek: Sonsuzluk filminin dördüncü filminin haberi de geldi!

chris hemsworth star trek

Gene Roddenberry’nin “Star Trek”ine dayanarak yeniden beyazperdeye uyarlanan serinin ilk filmi Star Trek 2009 yılında tüm dünyada 380 milyon dolar hasılat yapmıştı. Serinin ikinci filmi Star Trek Bilinmeze Doğru ise Mayıs 2013’te vizyona girmişti ve tüm dünyada 460 milyon dolar hasılat yapmıştı. Justin Lin’in yönetmenliğini üstlendiği Star Trek: Sonsuzluk‘a doğru ise büyük bir gişe başarısı elde etmesi bekleniyor. Bu yüzden filmin yapımcı şirketleri Paramount Pictures, Skydance ve Bad Robot kolları erken sıvadı ve Atılgan gemisi mürettebatının yeni bir yolculuk için beyaz perdeye dönmesi için şimdiden hazırlıklara başladı.

Daha önce 2009 yapımı Star Trek filminde rol alan Chris Hemsworth‘un da dördüncü filmle beraber seriye döneceği açıklandı. Chris Hemsworth’un filmde George Kirk rolünde izleyeceğiz.

Efsanevi uzay macerasının yeni bölümünde Chris Pine’ın oynadığı Kaptan Kirk karakterinin yolu, mirası doğduğu günden beri peşini bırakmayan ama daha önce karşılaşma fırsatı bulamadığı bir adamla kesişecek: babasıyla.

Yorum Yaz