Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Pek Yakında’dan İlk Fragman Yayınlandı

Pek Yakında

Geçtiğimiz ay çekimleri başlayan Pek Yakında filminden ilk teaser paylaşıldı. Cem Yılmaz’ın hem senaristliğini, hem yönetmenliğini hemde başrolünü üstlendiği filmin diğer oyuncularıysa Tülin Özen ,Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt ve Ayşen Gruda.

Cem Yılmaz filmde Yavuz Turgul’un Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filminden esinlendiğini de belirtmişti. İşte Pek Yakında filminin ilk fragmanı. Bu arada filmin konusu hakkında şuana kadar hiçbir açıklama yapılmadı. Yavuz Turgul’un Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filminin konusuna yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Yavuz Turgul’un yönetmenliğini üstlendiğini 1990 yapımı Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filminin başrollerinde; Şener Şen, Pıtırcık Akerman, Oktay Kaynarca, Şevket Altuğ ve Sami Hazinses gibi isimler yer alıyor. Dram – Komedi tarzında ki filmin yapımcılığını ise Erler film üstlenmişti.

Filmde; 60`larda ve 70`lerde çektiği aşk filmleriyle ünlenen ama bir dönemin kapanmasıyla birlikte çaptan düşen bir yönetmenin, kendini yenilemek için gösterdiği çabaları anlatan tam bir başyapıt. Binbir zorluklar, yokluklar içinde, bir avuç inançlı sinema emekçisinin, her şeye rağmen film çekmek için gösterdikleri trajik ve bir o kadar saygı duyulması gereken mücadeleyi anlatıyor film.

Yorum Yaz