Cem Yılmaz Yeni Filmi Pek Yakında

Ünlü komedyen Cem Yılmaz resmi twitter hesabından hayranları mutlu edecek yeni sinema filmi haberini duyurdu. Cem Yılmaz filmde Yavuz Turgul’un Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni’nden esinlendiğini de belirtti. Filmle ilgili ayrıntılı bilgiyi ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni filminin adının “Pek Yakında” olacağını ve filmin başrollerinde Ozan Güven, Tülün Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Cengiz Bozkurt’un yeralacağını söyleyen Cem Yılmaz’ın yeni filmiyle ilgili attığı tweetler ise şöyle ;

Yavuz Turgul’un yönetmenliğini üstlendiğini 1990 yapımı Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni filminin başrollerinde; Şener Şen, Pıtırcık Akerman, Oktay Kaynarca, Şevket Altuğ ve Sami Hazinses gibi isimler yer alıyor. Dram – Komedi tarzında ki filmin yapımcılığını ise Erler film üstlenmişti.

Filmde; 60`larda ve 70`lerde çektiği aşk filmleriyle ünlenen ama bir dönemin kapanmasıyla birlikte çaptan düşen bir yönetmenin, kendini yenilemek için gösterdiği çabaları anlatan tam bir başyapıt. Binbir zorluklar, yokluklar içinde, bir avuç inançlı sinema emekçisinin, her şeye rağmen film çekmek için gösterdikleri trajik ve bir o kadar saygı duyulması gereken mücadeleyi anlatıyor film.

Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni Fragmanı 

Yorum Yaz