Cehennem Melekleri’nin Kadın Versiyonu Geliyor.

Expendabelles

Sylvester Stallone’nin eski toprakları bir araya getirdiği Cehennem Melekleri filminin kadın aksiyon oyuncularından oluşan filmi geliyor. Filmin yapımcılığını Cehennem Melekleri serisinin de yapımcılığını üstlenen Avi Lerner üstleniyor.

Cehennem Melekleri 3 çekimleri geçtiğimiz günlerde Bulgaristan’da sona ermişti. Bulgar basınına bu Cehennem Melekleri’nin dişi spinoff filmi için neler bekleyeceklerini söyledi ve görüşmelere başlanılan bir kaç bayan oyuncunuın da ismini verdi.

“Aksiyon filmi muhteşem olacak- The Expendables’ın üç erkek filminden aşağı kalır bir yanı olmayacak. Bu filmde de dövüşler, özel ve görsel efektler ve akrobatik hareketler olacak. Izleyecekleriniz Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Harrison Ford, Mel Gibson, Bruce Willis ve Jean Claude van Damme’ın yaptıklarıyla eşit şeyler olacak… Film üzerinde çalışan iki harika senaristimiz var. Şimdi kadın yönetmen arıyoruz.”

ExpendaBelles filminin senaryosunu Karen McCullah Lutz ve Kirsten Smith kaleme alıyor. Filmde oynaması için ilk teklif götürürlen oyuncular ise; Oscar ödüllü Meryl Streep, Cameron Diaz ve Resident Evil’ın yıldızı Milla Jovovich.

Görünen o ki ExpendaBelles filmi tamamaen gerek kamera önü gerekse kamera arkası ile kadın eğemenliğinde olacak. Bakalaım bu film Sylvester Stallone’nun bol bol kas, kan, dövüş yüklü aksiyonunun önüne geçebilecek mi?

Peki sizin görüşleriniz ne bu film projesi hakkaında. Kimler oynamalı? Nasıl olmalı?

Yorum Yaz