Cehennem Melekleri 4 Çekiliyor!

Cehennem Melekleri serisi (The Expendables) ilk kez 2010 yılında beyazperde de karşımıza çıkmıştı. Seri beklenenin üzerinde ilgi gördü ve İkincisi 17 Ağustos 2012’de, üçüncüsü 15 Ağustos 2014’te gösterime girdi. Filmin bu kadar ilgi çekmesinin en başında ki sebepler ise 90 ların aksiyon ustalarının seride git gide artarak çoğalması ve aksiyonun hiç tükenmemesiydi. Gerçi serinin üçüncü filmi biraz serinin hayranlarında düş kırıklığı yarattı ama neyse.

Cehennem Melekleri serisi için bir çok söyleyebiliriz. Filmi beğenip beğenmemek de dahil. Ama 80 lerde ve 90 larda çocuk olmuş bir çok kişinin o dönemde hayranı olduğu kişilerin aynı filmde olmasıyla beraber filmin bol aksiyon bol patlamalı olması da bir çok izleyici tarafından eksilerinin görünmemesi anlamı da taşıyordu.

Şimdi gelelim serinin yeni filmi Cehennem Melekleri 4 (The Expandebles 4)’e. Oyuncu kadrosunu gitgide genişleten ve dönemin aksiyon oyuncularını bünyesinde barındaran Cehennem Melekleri serinin dördüncü filmi hakkında tam bir bilgi yok henüz. Bilinenler Millennium Films’in yapımcılığını üstlendiği bu sene çekimlerine başlanacağı filmin 2016 Ağustos’ta gösterime sokmayı planladığı. En çok merak edilen konulardan biri de oyuncu kadrosunda ne gibi bir değişiklik olacağı.

Cehennem Melekleri 3 Film Fragmanı

Yorum Yaz