Çakallarla Dans Filminde İlker Ayrık Olacak mı?

Çakallarla dans

Murat Şeker’in yönetmenliğini yaptığı başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu‘nun yeraldığı Çakallarla Dans serisinin dördüncü filmi bir eksikle yoluna devam etmeye hazırlanıyor.

Sevilen film 2017’de serinin dördüncü filmi ile tekrar beyazperdeye dönecek ama filmde başrol oyuncularından biri yeralmıyacak.

Son zamanlarda dizi, film,reklam ve yarışma programlarıyla ön plana çıkan İlker Ayrık son dönemde ki yoğun temposu nedeniyle serinin dördüncü filminde yer almayacağı söylentilerinin ortada dolaşıyordu.Bu söylentilere filmin yönetmeni son vererek “Ana kadromuzla kaldığı yerden devam edecek olan “Çakallarla Dans 4’e katılan yeni oyuncularımızla, sinema severleri yepyeni bir macera bekliyor” dedi.

Çakallar Dans 4 filmi konusu ise şu şekilde; Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)… Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.
Gerçekten gömü var mıdır? Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?Ve olaylar gelişir…

Yorum Yaz