Çakallarla Dans 4 Gösterime Girmeden Rekorla Başladı!

çakallarla dans 4

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan Çakallarla Dans 4 filmi daha gösterime girmeden rekora koşmaya başladı. İlk filmi 2010’da gösterime giren ve büyük beğeni toplayan Çakallarla Dans serisi son filmi Çakallarla Dans 4 25 Kasım 2016’da gösterime girecek. Filmin fragmanını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Murat Şeker’in yönetmenliğini üstlendiği Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın ve Hakan Bilgin‘in başrollerni paylaştığı filmin fragmanını 3 günde 1 milyon, 1 haftada 2 milyon kişi izledi. filmin yönetmeni Murat Şeker, “ Kendi rekorumuzu kırdık. Her filmde daha fazlası olması memnun edici… Seri filmlerde olabilecek en güzel şey, izleyiciye teşekkür ediyorum’’ dedi.

Çakallar Dans 4 filmi konusu ise şu şekilde;

Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır. Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.

Gerçekten gömü var mıdır? Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür? gibi soruların cevabını arayacaklar filmde!

Yorum Yaz