Çakallarla Dans 4 Filminden İlk Fragman Yayınlandı!

Çakallarla Dans 4

2010 yılında ilk filmiyle gösterime giren ve büyük beğeni toplayan Çakallarla Dans serisinin son filmi Çakallarla Dans 4‘den ilk fragman paylaşıldı.

Serinin ilk üç filminde olduğu gibi filmin başrollerinde  Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın ve Hakan Bilgin yer alırken filmin yönetmenliğini Murat Şeker üstleniyor. Ayrıca Hande Katipoğlu‘nu da filmde Tavşan Zeynep olarak görüyoruz

25 Kasım 2016’da gösterime girecek Çakallarla Dans 4 filminin konusu ise şu şekilde; Köfte Necmi, Del Piero Hikmet, Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Fatma ve Berber Hüseyin’den oluşan ekibimiz bu sefer bir yolculuğa çıkacaktır. Eski model bir T2 ile yapacakları bu yolculukta ekibimiz yine çakallık peşindedir. Ekip ekonomik yetersizlikler çektiğinden dolayı yeni fikirler üretmeye çalışacaktır. Tam burada Berber Hüseyin devreye girecektir. Bilindik Almanyadaki amca oğlu vefat etmiştir. Bu vefatından sonra ne olduğu belirsiz bir harita bırakmıştır. Bu haritanın define olduğuna inanan ekip yola çıkmaya hazırlanır. Her filmde Hüseyin’in gazıyla burnu boka bulaşan ekip bakalım bu sefer çakallığının nasibini nasıl alacaktır.

Yorum Yaz