Bridget Jones’un Bebeği Türkçe Fragmanı

2001 yılında ilk filmi Bridget Jones’un Günlüğü büyük ses getiren Bridget Jones serüveni 2004 yılında Bridget Jones: Mantığın Sınırı filmiyle devam etmişti. İkinci filmden 16 sene sonra serüven üçüncü filmle kaldığı yerden devam ediyor!

Bridget Jones'un bebeği

İlk iki filmin de başrollerinde yer alan Renée Zellweger ve Colin Firth Bridget Jones’un Bebeği filminde de başrolü paylaşırken ilk iki filmde yer alan Hugh Grant üçüncü filmde yeralmıyor.

Yönetmenliğini Sharn Maguire’ın (Bridiget Jones’un Günlüğü) yaptığı, Helen Fielding’in kadın kahramanına dayanan sevilen komedi serisinin yeni filminde Bridget beklenmedik bir şekilde hamile kalır.

Mark Darcy’den (Firth) ayrıldıktan sonra Bridget Jones’un (Zellweger) “sonsuza dek sürecek mutluluğu” pek de planladığı gibi gitmez. Kırk küsur yaşında ve yeniden bekar biri olarak, Bridget üst düzey haber yapımcılığı mesleğine odaklanmaya ve etrafını eski ve yeni arkadaşlarla çevrelemeye karar verir. Bridget ilk kez her şeyi kontrol altına almıştır. Yolunda gitmeyen ne olabilir ki?

Derken, aşk hayatı yön değiştirir ve Bridget, Jack (Dempsey) adında yakışıklı bir Amerikalıyla tanışır. Yeni talibi, Bay Darcy’nin sahip olmadığı her şeye sahiptir. Beklenmedik bir şekilde hamile olduğunu öğrenir, ancak bir sorun vardır: Bebeğin babasının kim olduğundan ancak yüzde elli emindir.

Yorum Yaz