Bridget Jones’un Bebeği Film Posteri

2001 yapımı Bridget Jones’un Günlüğü ve 2004 yapımı Bridget Jones: Mantığın Sınırı filmleriyle tü dünyada ses getiren Bridget Jones serisi Bridget Jones’un Bebeği filmiyle 12 sene sonra kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor.

Bridget Jones 3

İlk iki filmde başrolü paylaşan Renée Zellweger ve Colin Firth‘ü yeniden başrolde görürken ilk iki filmin diğer başrolü Hugh Grant serinin üçüncü filminde yeralmıyor.Serinin üçüncü filmi Bridget Jones’un Bebeği‘nde Renée Zellweger ve Colin Firth’e Patrick Dempsey eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerse Tim Broadbent, Gemma Jones ve Emma Thompson .

Bridget Jones’un Günlüğü ‘nün konusu ise şu şekilde;

Mark Darcy’den (Firth) ayrıldıktan sonra Bridget Jones’un (Zellweger) “sonsuza dek sürecek mutluluğu” pek de planladığı gibi gitmez. Kırk küsur yaşında ve yeniden bekar biri olarak, Bridget üst düzey haber yapımcılığı mesleğine odaklanmaya ve etrafını eski ve yeni arkadaşlarla çevrelemeye karar verir. Bridget ilk kez her şeyi kontrol altına almıştır. Yolunda gitmeyen ne olabilir ki?

Derken, aşk hayatı yön değiştirir ve Bridget, Jack (Dempsey) adında yakışıklı bir Amerikalıyla tanışır. Yeni talibi, Bay Darcy’nin sahip olmadığı her şeye sahiptir. Beklenmedik bir şekilde hamile olduğunu öğrenir, ancak bir sorun vardır: Bebeğin babasının kim olduğundan ancak yüzde elli emindir.

Bridget Jones’un Bebeği filmi 16 Eylül 2015’de gösterime girecek!

Bridget Jones'in bebeği afişi

Yorum Yaz