Bridget Jones’un 3. Filmi Bridget Jones’un Bebeği’nden İlk Fotoğraflar

Bridget Jones 3 Bebeği

2001 yılında Helen Fielding’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan İngiliz komedi filmi Bridget Jones’un Günlüğü o kadar çok sevildi ki 2004 yılındadevam filmi  Bridget Jones: Mantığın Sınırı gösterime girdi. Filmin başrollerinde Bridget rolüyle Oscar Ödüllü Renée Zellweger, Daniel Cleaver rolüyle Altın Küre Ödüllü Hugh Grant ve Bridget’in “gerçek aşk”ı Mark Darcy rolüyle Oscar Adayı Colin Firth’ü görmekteyiz .

15 yıl önce ilk film gösterime girmeden önce Amerikalı bir oyuncu olan Renée Zellweger’ın İngiliz bir karakteri canlandırması büyük tartışmalara neden olmuş fakat ünlü oyuncunun filmde gösterdiği performans eleştirileri haksız çıkarmış ve seyirciler tarafından da başarılı bulunmuştur. Filmin dünya çapında 540 milyon dolarlık gişe başarısı da bunun en büyük kanıtı diyebiliriz.

İkinci film olan Bridget Jones: Mantığın Sınırı filminden 12 sene sonra Bridget Jones’un Bebeği (Bridget Jones’s Baby) ile tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanan filmin başrollerinde Renée Zellweger ve Colin Firth’ü izleyeceğiz. Ne yazık ki devam filminde gözlerimiz arayacak olsa da ilk iki filmde de yer alan Hugh Grant’ı göremeyeceğiz.

Bridget Jones’un Bebeği filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Sharon Maguire oturuyor. Bridget Jones’un Bebeği filminin ülkemizde vizyon tarihi ise 15 Eylül 2016 olacak.

Bridget Jones 3 Bebeği

Bridget Jones 3 Bebeği

Bridget Jones 3 Bebeği

Yorum Yaz