Beter Böcek 2 Kadrosuna Winona Ryder’da Katıldı

Winona Ryder Beter Böcek 2

Daha önceki yazımızda 1988 yapımı Beter Böcek devam filminin çekileceği yönünde haber yapmıştık. Günler ilerledikçe projeden yeni söylentilerde hollywood çevrelerinde  dillendirilmeye başlandı.

Filmin yapım stüdyosu olarak öne çıkan Warner Bros Pictures yetkilileri yönetmen Tim Burton ve yeni filmin senaristi Seth Grahame-Smith ile bir toplantı gerçekleştirdi. Zaten Tim Burton ve yazar Seth Grahame-Smith ikilisi Karanlık Gölgeler filminde de beraber çalışmışlardı.

Yeni filmde Michael Keaton tekrar karşımıza serseri ölü Betelgeuse rolünde çıkmaya hazırlanırken. Filmde evin küçük kızını canlandıran Winona Ryder’da tekrar filmde Lydia rolüyle tekrar ekibe katılmaya hazırlanıyor.  Zaten senarist en son Tim Burton’un animasyon filmi Frankenweenie ‘nin seslendirme ekibinde yer almış ve Elsa Van Helsing karakterini canlandırmıştı…

En erken 2015 yılında vizyona girebilecek film (yada daha sonra ki bir tarihe) ilk filmden 25 yıl sonra gösterime girmiş olacak. Söylentiler filmin gerçek zamanlı olarak çekileceği yönünde. Yani film ilk filmden 27 yıl sonra geçecek.

Şuan için hala proje üzerinde geliştirmeleri devam eden filmde Tim Burton’da kendisinin sinema kariyerine büyük katkı yapan filme tekrar geri dönüş yaparak yaratıcılığından hiçbirşey kaybetmediğini büyük ihtimalle gösterecektir.

Beter Böcek Film Fragmanı

Yorum Yaz