Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Galası Yapıldı

Behzat Ç ankara YanıyorGala

1 Kasım’da vizyona girecek olan BEHZAT Ç. ANKARA YANIYOR filminin İstanbul galası dün akşam (28.10.2013) TİM SHOW CENTER’da yapıldı…

Yönetmen Serdar Akar, filmin oyuncuları; Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Serenay Sarıkaya,Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Seda Bakan, Eray Eserol, Sadi Celil Cengiz, Rıza Kocaoğlu ve Tuğrul Tülek.

Ekranların fenomen dizisi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle yeniden beyazperdede buluşmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir hikâyeye sahip olan “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” sinema filmi 1 Kasım’da vizyona giriyor.

Adam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni Serdar Akar. Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin de senaristi olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Çekimleri Ankara ve Kıbrıs’ta gerçekleşen film oldukça etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip.

“Behzat Ç. Ankara Yanıyor’da: Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in yanı sıra, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Seda Bakan, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Tuğrul Tülek ve Ekim Mağden yer alıyor.

Ünlülerin ve cemiyet hayatının akın ettiği gala çok görkemli geçti. Filmin birçok sahnesinde yükselen alkış sesleri de çok özlenen Behzat Ç. nin son filminin ne kadar başarılı olduğuna dair mesaj verir nitelikteydi.

Yorum Yaz